+201000531801 esti.tours@wp.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
+201000531801 esti.tours@wp.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

O Nas

Naszym atutem jest pełen profesjonalizm oraz pasja

Jesteśmy biurem podróży, które położone jest w Sharm El-Sheikh.

Jako biuro mamy międzynarodową renomę i na egipskim rynku jesteśmy bezkonkurencyjni.

Naszym atutem jest pełen profesjonalizm, pasja, zadowolenie klienta oraz niska cena .W naszym biurze oferujemy Państwu polską usługę. Wycieczki organizowane są tylko dla polskich turystów. Esti Tours  jest jednym z największych organizatorów wycieczek fakultatywnych w Egipcie , Oferujemy Państwu niskie ceny, doskonałą obsługę, wykwalifikowaną kadrę i jesteśmy gwarancją rzetelności i zadowolenia . Oferujemy Państwu najwyższej jakości transport i wykwalifikowanych przewodników – Polaków lub przewodników polskojęzycznych.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy mają doświadczenie w branży turystycznej. Każdy z nas posiada minimum 8 lat stażu.

Cechuje nas pełen profesjonalizm w organizacji wycieczek oraz dobry kontakt z Polakami. Wyróżnia nas nie tylko znajomość Egiptu,znamy także kulturę polską i polskich ludzi.

Nasze biuro podróży posiada zezwolenie od Ministerstwa Turystyki w Egipcie i jest również aktywne w Polsce.

Mamy wszystkie licencje pozwalające na prowadzenie działalności turystycznej, a naszą solidność potwierdza to, że jesteśmy zarejestrowani już od 7 lat w rejestrze Ministerstwa Turystyki w Egipcie. Nasza kadra to ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

 

Ubezpieczenie

W cenie naszych wycieczek oferujemy Państwu ubezpieczenie, które obowiązuje podczas całego pobytu w Egipcie.

Szanowni Państwo wykupując wczasy w swoim biurze podróży w Polsce jesteście Państwo ubezpieczeni na czas trwania imprezy turystycznej. Nawet jeśli Państwo wykupujecie w biurze podróży tylko sam bilet lotniczy, otrzymujecie ubezpieczenie na okres wyjazdu.  Ubezpieczenie obejmuje cały Państwa pobyt na terenie danego państwa, w którym przebywacie. Proszę nie wierzyć rezydentom, że ubezpieczenie nie obejmuje Państwa jak będziecie sami na własną rękę podróżować po kraju. Chodzi im o zakup wycieczek u nich, które są znacznie droższe.

Ubezpieczenie obejmuje cały Wasz pobyt na terenie Egiptu. Standardowe polisy nie oferują Państwu ubezpieczenia w przypadku zachorowań będących następstwem chorób przewlekłych. Nie obejmują także następstw w przypadku uprawiania sportów ekstremalnych. Jednak istnieje możliwość rozszerzenia polisy standardowej. Podróżując z nami Państwa polisa jest ważna. Do naszych obowiązków należy zadbać o Państwa zdrowie i opiekę medyczną. To my dzwonimy po lekarzach i Państwa do niego dowozimy, gdybyście ulegli jakiemuś wypadkowi na naszej wycieczce.
Bezpieczeństwo

Na każdą organizowaną przez nas wycieczkę musimy otrzymać zgodę od Egipskiej Straży Turystycznej. Nie posiadając takiego zezwolenia nie możemy się przemieszczać po Półwyspie Synaj, ani go opuszczać. Przed każdą wyprawą dostarczamy raport i szczegółowy plan naszej wycieczki do Egipskiej Policji Turystycznej. Na każdej naszej wycieczce będzie z Państwem wydelegowany przez straż turystyczną ochroniarz.
W przypadku nie otrzymania zgody od Egipskiej Straży Turystycznej zwracamy Państwu zaliczkę lub ustalamy kolejny termin wycieczki wspólnie. Nam też zależy na bezpieczeństwie Państwa i własnym.

Jak wygląda rezerwacja wycieczki fakultatywnej?

Rezerwację najlepiej dokonać będąc jeszcze w Polsce.

 • Wypełniasz formularz rezerwacyjny, w dodatkowych życzeniach podajesz nazwę swojego hotelu oraz termin pobytu w Egipcie.
 • Otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji i płatności.
 • Tydzien przed wycieczką zgłasza się do Ciebie przedstawiciel biuro , w celu ustalenia dogodnego miejsca na spotkanie przed bramą główną Państwa hotelu.

Ważne informacje

 • Jeśli mają Państwo jakieś pytania to proszę wysłać do nas sms-a pod numer komórkowy +201000531801, a umówimy się na spotkanie przed bramą główną Państwa hotelu,
 • Jeden dzień przed wycieczką wyślemy do Państwa sms-a z dokładną godziną zbiórki, na prywatny numer komórkowy,
 • Każdą wycieczkę prowadzi przewodnik mówiący w języku polskim, a Jerozolimę Polka lub Polak
 • Na każdą wycieczkę zabieramy Państwa z hotelu(zbiórka przed bramą główną),a na koniec dnia odwozimy Państwa z powrotem,
 • Dajemy Państwu kredyt zaufania i rezerwacja wycieczek(w Sharm El-Sheikh) jest bez zaliczki,
 • Zapłaty dokonujemy dopiero w dniu wycieczki
 • Zapłaty można dokonać w walutach : USD,PLN,EU.
 • Na wycieczki samolotem lub do Jerozolimy dzieci jadą w takiej samej cenie co dorośli .
 • W czasie wycieczki obowiązuje Państwa ubezpieczenie uzyskane od nas oraz ubezpieczenie, które mają Państwo z biura podróży,
 • Na wycieczki do: Kairu (autokar) potrzebna jest Wiza Egipska, którą zakupią Państwo na lotnisku- 25$

Z nami lepiej?

 • Ponad 7 lat doświadczenia
 • Ubezpieczenie na wszystkich wycieczkach
 • Doświadczeni przewodnicy
 • Polska opieka
 • Rezerwacja przed wyjazdem na wakacje
 • Rabaty przy rezerwacji
 • Potwierdzenie rezerwacji przed wakacjami
 • Jesteśmy aktywni 24/7 pod telefonem komórkowym, na Whats App'ie i Facebookowym Messengerze
WhatsApp chat