ADRES BIURA

Sharm El Sheikh-Hadaba-Biuro 16

(obok sklepu "METRO" i przed Alf Leila wa Leila)


Po przylocie do Egiptu prosze wysłac SMS pod numer +201000531801 (aktywny całą dobę) w Egipcie o treści "nazwa hotelu i numer pokoju". My umówimy się z Państwem na spotkanie przy hotelu.
Wyszukiwarka
Warto wiedzieć

 

 

1.Ubezpieczenie

Szanowni Państwo wykupując wczasy w swoim biurze podróży w Polsce jesteście Państwo ubezpieczeni na czas trwania imprezy turystycznej. Nawet jeśli Państwo wykupujecie w biurze podróży tylko sam bilet lotniczy, otrzymujecie ubezpieczenie na okres wyjazdu.  Ubezpieczenie obejmuje cały Państwa pobyt na terenie danego państwa, w którym przebywacie. Proszę nie wierzyć rezydentom, że ubezpieczenie nie obejmuje Państwa jak będziecie sami na własną rękę podróżować po kraju. Chodzi im o zakup wycieczek u nich, które są znacznie droższe.
Ubezpieczenie obejmuje cały Wasz pobyt na terenie Egiptu. Standardowe polisy nie oferują Państwu ubezpieczenia w przypadku zachorowań będących następstwem chorób przewlekłych. Nie obejmują także następstw w przypadku uprawiania sportów ekstremalnych. Jednak istnieje możliwość rozszerzenia polisy standardowej. Podróżując z nami Państwa polisa jest ważna. Do naszych obowiązków należy zadbać o Państwa zdrowie i opiekę medyczną. To my dzwonimy po lekarzach i Państwa do niego dowozimy, gdybyście ulegli jakiemuś wypadkowi na naszej wycieczce.
Bezpieczeństwo
Na każdą organizowaną przez nas wycieczkę musimy otrzymać zgodę od Egipskiej Straży Turystycznej. Nie posiadając takiego zezwolenia nie możemy się przemieszczać po Półwyspie Synaj, ani go opuszczać. Przed każdą wyprawą dostarczamy raport i szczegółowy plan naszej wycieczki do Egipskiej Policji Turystycznej. Na każdej naszej wycieczce będzie z Państwem wydelegowany przez straż turystyczną ochroniarz.
W przypadku nie otrzymania zgody od Egipskiej Straży Turystycznej zwracamy Państwu zaliczkę lub ustalamy kolejny termin wycieczki wspólnie. Nam też zależy na bezpieczeństwie Państwa i własnym.